Apartamenty Galeria w Krakowie
Galeria IX
tutaj poczujesz się jak w domu

Apartament Galeria IX (34 m2, 3 piętro) utrzymany jest w ciepłych barwach, które sprawią, że poczujecie się Państwo komfortowo. Ściany zdobią obrazy krakowskich artystów malarzy.

Apartament, przeznaczony dla max. 2 osób, składa się z sypialni (17 m2), łazienki (5 m2) oraz kuchni.

W sypialni znajduje się duże podwójne łóżko (z komfortowym hypoalergicznym, lateksowym materacem), duża szafa oraz TV plazmowy (32″) wraz z DVD.

Kuchnia jest w pełni wyposażona. Do dyspozycji gości oddajemy również część jadalną. Nowoczesna, przestronna łazienka posiada dużą narożną wannę z prysznicem oraz pralkę. Dodatkową atrakcją jest balkon znajdujący się od strony cichego podwórka.

Do apartamentu dostaniecie się Państwo nowoczesną windą. Zapewniamy Państwu bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

Jeśli podróżujecie Państwo samochodem, można zaparkować go tuż przed kamienicą ( strefa płatnego parkowania obowiązuje w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 – 20:00).  50 m od budynku znajduje się strzeżony parking całodobowy (ul. Długa 72).

Zarezerwuj pobyt w tym apartamencie:

Wczytuję kalendarz...
- Dostępne
11
- Zarezerwowane
11
- Wstępna rezerwacja

*Proszę wybrać datę przyjazdu, następnie dzień wyjazdu. Minimalna długość pobytu to 2 noce.

Po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego, poprosimy o wpłatę zaliczki przez system Pay Pal lub dokonanie przelewu na nasz numer konta, który wyślemy na podany przez Państwa adres mailowy.

Termin pobytu: ...:

Ilość nocy: ...

Kwota do zapłaty: PLN 0.00

Zaliczka 30 %:PLN 0.00

Imię:

Nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Liczba gości:

Planowana godzina przyjazdu:

Uwagi: